دوره آمادگی استخدام

مجتمع آموزشی سینا پژوهش با در نظر گرفتن شکاف عمیق مابین آموزش دانشگاهی و بازار کار موجود در ایران تصمیم به برگزاری دوره های آمادگی استخدام گرفته است. طی این دوره مهارت آموزان گرامی در دو مرحله عمومی و تخصصی برای ورود به بازار کار مد نظر خود آماده خواهند شد.
در بخش نخست که برای تمامی گرایش ها یکسان خواهد بود، به توسعه شایسنگی های عمومی مورد نظر برای ورود به بازار کار پرداخته می شود و انتظار می رود پس از اتمام این دوره هر فرد از نظر روانی و شخصیتی مهارت های عمومی بازار کار را به دست آورد.
در انتهای دوره عمومی با انجام ارزیابی مهارت آموزان اجازه ورود به مرحله تخصصی خواهند داشت.
پس از کسب موفقیت در آزمون دوره عمومی، هر فرد از طریق ارزیابی های تخصصی که توسط تیم حرفه ای سینا پژوهش انجام می گیرد و مهارت های شغلی، سابقه تحصیلی و استعدادهای شخص را از نظر حرفه ای و روانشناختی مورد بررسی قرار خواهند داد، تا بهترین گرایش متناسب با هر فرد مشخص شده و دوره تخصصی آغاز خواهد شد.
پس از اتمام دوره تخصصی و فراگیری شایستگی های شغلی تخصصی، آزمون تخصصی به صورت تئوری و عملی از مهارت آموزان گرفته می شود و با پایان موفقیت آمیز این مرحله فرد آماده ورود به مرحله کارآموزی خواهد شد.
در تمام مراحل شما از طرف اساتید متخصص در هر گرایش پشتیبانی و رصد خواهیدشد. پس از اتمام این دوره به شما گواهی صلاحین حرفه ای برای ورود به بازار کار تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای ارائه خواهد شد.
دوره آمادگی استخدام در رشته های حسابداری، فناوری اطلاعات، دستیار مدیریت، کارشناس فروش و مارکتینگ و کارشناس منابع انسانی برگزار می شود.

جهت ثبت نام و کسب هرگونه اطلاع از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید و یا در تلگرام و اینستاگرام @sinapajouhesh را جستجو کنید.

آموزش و اخذ دیپلم